Da bi lahko ocenili ta izdelek, morate predhodno oddati naročilo. Obveščamo vas, da so mnenja, objavljena na spletnem mestu, predmet nadzornega postopka. Mnenja so razvrščena samo po kronološkem vrstnem redu.
Zelo lepa platišča, zelo sem navdušen in odlično pristajajo moji Mazdi 🙂⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Platišča so lepa. Zelo dobro se prilegajo avtomobilu. Dostavne in komunikacijske storitve so grozne. Napake pri naslovu, telefonski številki itd.; na srečo je lokalni dostavljavec uspel stopiti v stik z mano. Ponujene storitve so zelo slabe.
Odlična platišča se popolno prilegajo.
Platišča so zelo lepa, vendar je pri dostavi še prostor za izboljšave.