Dunlop Sportmax Roadsport II je originalna oprema, namenjena japonskim roadsterjem in športnim avtomobilom, ki zagotavlja zmogljivosti in občutke.
Da bi lahko ocenili ta izdelek, morate predhodno oddati naročilo. Obveščamo vas, da so mnenja, objavljena na spletnem mestu, predmet nadzornega postopka. Mnenja so razvrščena samo po kronološkem vrstnem redu.
Po mojem mnenju je ta pnevmatika najboljša za Z900. Ponuja vse: športnost ter varno vožnjo tudi v dežju.
Odlične pnevmatike
Dobra pnevmatika za vsakodnevno uporabo
Pnevmatika je po podatkih DOT stara 3 leta, kar zame ni nikakršen problem. Dostava je bila hitra in brez zapletov. Cena neprekosljiva.
Za zdaj lahko povem samo dobre stvari. Zagotovo ga bom ponovno kupil.
Ta pnevmatika bi kupil znova in znova. In če jo bom, potem le pri vas. Hitreje se pnevmatike ne da dobiti. Nadaljujte tako 👍👍👍👍👍👍👍👍👍😊
Kot vedno zadovoljen z Dunlopom
Zadnja pnevmatika je zdržala 4700 km, sprednja pa 7200 km. Sicer zelo zadovoljen s pnevmatiko. Ne morem ničesar reči o vedenju na mokrem, nisem imel priložnosti, da bi jih testiral v dežju.
To je dobra trgovina!
Dobro