Yokohamova pnevmatika Advan Neova AD09 je športna in elegantna poletna pnevmatika, primerna za vožnjo po cestah in dirkališčih. Odlično se prilega avtomobilom z značajem: klubiškim dirkačem, športnim avtomobilom, avtomobilom za tuning. Advan Neova AD09 je zelo učinkovit na suhem terenu in izjemno vodljiv. Neova dizajn, navdihnjen z dirkaškimi tehnologijami, je izviren in edinstven. Na voljo od 15 do 20 palcev, je impresiven v vseh pogojih, za ultra visoke zmogljivosti. Čudovita mešanica med hitrostjo in vzdržljivostjo.
Kliknite vrstico, da filtrirate ocene.
Da bi lahko ocenili ta izdelek, morate predhodno oddati naročilo. Obveščamo vas, da so mnenja, objavljena na spletnem mestu, predmet nadzornega postopka. Mnenja so razvrščena samo po kronološkem vrstnem redu.
Ta pnevmatika je prinesla neverjetno izboljšanje vodljivosti. Krmiljenje je postalo precej natančnejše. Kot da bi bila med menoj in cestiščem neposredna povezava. Tudi pri udobju ne opazim poslabšanja. Najboljša pnevmatika v mojem življenju.
Super
Odlična pnevmatika, zadaj sem namestil 2 novi; prvič sem občutil, da mi avto beži s sprednjim delom… spredaj moram namestiti 2 novi, da bo uravnoteženo.
Dobra pnevmatika, poleg tega tudi lepa. Za pol-slick ima zagotovo zelo dober oprijem v dežju.
Dobra cena in hitra dostava
Dobra pnevmatika, zelo zadovoljen, tudi v dežju.
Res prijetno presenečen, prve pnevmatike semi-slick, ki me niso razočarale niti na cesti niti na dirkališču.
Zelo zmogljive pnevmatike, tako glede oprijema kot tudi vzdržljivosti in odpornosti na toploto. Niso vrhunske, vendar menim, da je to najboljši semi-slick glede na razmerje med kakovostjo in ceno.
Zelo dobra pnevmatika; tako na cesti kot na dirkališču se hitro segreje.
Odlična pnevmatika! Popolnoma spremeni vedenje Mustanga, ki postane precej stabilnejši. Oprijem je popoln tudi na mokri podlagi. Odlično razmerje med ceno in kakovostjo v primerjavi z Michelinom PSC2. Poleg tega pnevmatika ni hrupna, kar je pri pol-slicku vredno poudariti.